Škola v Krouně je na republikové špičce!

Škola v Krouně je na republikové špičce v zavádění moderních technologií do výuky.

Od září 2013 realizujeme ve IV. třídě výuku pomocí počítačových tabletů a stali jsme se první školou v rámci celé ČR, která plnohodnotně propojila tablety se systémem Windows8 se softwarem pro řízení digitální výuky ve třídě a s běžnými výukovými ICT zdroji (např. s technologiemi SMART) provozovanými ve školní síti včetně řízení provozu a zajištění bezpečnosti přístupu žáků zvláštních zařízení prostřednictvím školní sítě na internet.

Jak vypadá dnešní výuka se můžete podívat kliknutím na následující ukázky, které však představují jen část využívaných výukových technologií.

Video 1 (natočeno v r. 2013)

Video 2 (natočeno v r. 2010)

Mgr. Kyncl Josef, ředitel školy

Lis 07 2013