Úspěch našich dětí ve výtvarné soutěži

Úspěch našich žáků ve výtvarné soutěži

Obecní úřad Zaječice a Osvětová beseda Zaječice uspořádaly již 18. ročník dětské výtvarné soutěže – v letošním roce na téma Můj pohádkový hrdina. Naše děti se v nemalé konkurenci (soutěže se celkem zúčastnilo 25  školek a škol) opět neztratily a dosáhly velmi hezkého umístění:

V kategorii 1. – 3. ročníků ZŠ
1. místo Daniel Marek Pavliš, I. třída
2. místo Sára Čáslavská, III. třída
a Jolana Dudychová, II. třída
3. místo Agáta Chlupáčová, II. třída

Čestné uznání Nátálie Staňková, II. tř.

V kategorii 4. – 5. ročníků ZŠ
3. místo Denisa Pavlišová, V. třída

Čestné uznání Marek Nekvinda, IV. tř.

Kompletní výsledková listina je k dispozici zde .

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže, předání cen a zahájení výstavy soutěžních prací proběhne ve středu 3. dubna 2013 ve 14 hodin v Kulturním domě v Zaječicích.

všem dětem, které se do soutěže zapojily, děkuji za krásné obrázky a za vzornou reprezentaci školy i obce. poděkování patří i učitelům, kteří s dětmi obrázky malovali, a Mgr. Věře Novotné za kompletaci soutěžních prací a organizaci na straně naší školy.

Bře 27 2013