Vánoční přání

Vánoční přání

S blížícím se závěrem roku se většina z nás i přes každodenní shon alespoň občas ohlédne za rokem, který právě končí. Ten letošní by se dal charakterizovat tak či onak, ale zcela jistě jako rok velmi složitý. A to i z pohledu vzdělávání. Vždyť děti do školy chodily v lepším případě ani ne půl roku. Jsme rádi, že se nám společnými silami podařilo učivo z větší části zvládnout, v hlavních předmětech snad i téměř všechno. Nebylo to přitom jednoduché ani pro žáky, ani pro učitele a ani pro rodiče. Chtěli bychom proto na tomto místě všem pedagogům, provozním zaměstnancům, žákům i jejich rodičům poděkovat za spolupráci v letošním roce. Věříme, že děti, pro které to vše všichni děláme, to jednou ocení. Ani nadcházející rok 2021 nebude alespoň zpočátku jednoduchý. Za sebe i za své kolegy vám však můžeme slíbit, že se i nadále budeme snažit odvádět poctivou kantořinu a budeme rádi, když se budeme moci i v budoucnu spolehnout na pomoc a podporu většiny z vás, protože jen společné úsilí a spolupráce může vést k úspěchu.
Vážíme si všech rodičů, kteří nám i v těžkých dobách pandemie pomohli ve škole připravit kouzelné Vánoce. Děkujeme za napečené cukroví a nepřeberné množství zabalených dárečků pro děti. Vaše přízeň je pro nás tím nejkrásnějším vánočním dárkem.
Přejeme vám všem pokud možno klidné vánoční svátky a nejen do r. 2021 hlavně zdraví a osobní i pracovní pohodu.

PS: „Na konci vždy vše dobře dopadne. A jestli to dobře nedopadlo, tak to potom ještě není konec,“ řekl kdysi John Lennon.

za zaměstnance školy
Mgr. Josef Kyncl, ředitel školy,
Mgr. Věra Novotná, I. třída

 

Událost je ukončena.

Datum

Pro 18 2020
Expired!

Čas

13:55
Kategorie