Vánoční přání

S blížícím se závěrem roku se většina z nás i přes každodenní shon alespoň občas ohlédne za rokem, který právě končí. Ten letošní by se dal charakterizovat tak či onak, ale zcela jistě jako rok velmi složitý. A to i z pohledu vzdělávání. Vždyť děti do školy chodily v lepším případě ani ne půl roku. Jsme rádi, že se nám společnými silami podařilo učivo z větší části zvládnout, v hlavních předmětech snad i téměř všechno. Nebylo to přitom jednoduché ani pro žáky, ani pro učitele a ani pro rodiče. Chtěli bychom proto na tomto místě všem pedagogům, provozním zaměstnancům, žákům i jejich rodičům poděkovat za spolupráci v letošním roce. Věříme, že děti, pro které to vše všichni děláme, to jednou ocení. Ani nadcházející rok 2021 nebude alespoň zpočátku jednoduchý. Za sebe i za své kolegy vám však můžeme slíbit, že se i nadále budeme snažit odvádět poctivou kantořinu a budeme rádi, když se budeme moci i v budoucnu spolehnout na pomoc a podporu většiny z vás, protože jen společné úsilí a spolupráce může vést k úspěchu.
Vážíme si všech rodičů, kteří nám i v těžkých dobách pandemie pomohli ve škole připravit kouzelné Vánoce. Děkujeme za napečené cukroví a nepřeberné množství zabalených dárečků pro děti. Vaše přízeň je pro nás tím nejkrásnějším vánočním dárkem.
Přejeme vám všem pokud možno klidné vánoční svátky a nejen do r. 2021 hlavně zdraví a osobní i pracovní pohodu.

PS: „Na konci vždy vše dobře dopadne. A jestli to dobře nedopadlo, tak to potom ještě není konec,“ řekl kdysi John Lennon.

za zaměstnance školy
Mgr. Josef Kyncl, ředitel školy,