Vyhlášení výsledků výtvarné soutěže “Máme rádi zvířata”

Vyhlášení výsledků výtvarné soutěže
"Máme rádi zvířata"

V sobotu 8.5.2010 proběhlo v rámci výstavy nejlepších prací slavnostní vyhlášení výsledků výtvarné soutěže "Máme rádi zvířata", kterou vyhlásila naše škola a které se mimo našich žáků zúčastnily i děti ze ZŠ a MŠ Pustá Kamenice a MŠ Krouna.

Do soutěže celkem došlo více než 200 výtvarných prací. Z nich porota vybrala 51 nejzdařilejších, které byly umístěny v internetové galerii a o konečném pořadí tak rozhodovali všichni návštěvníci školního webu.

Jejich počet byl nakonec úžasný. Posuďte sami:

– žádný z finálových obrázků nebyl shlédnut méně než 200x

– některé byly návštěvníky webu zobrazeny i více než 400x

– pro některé obrázky bylo hlasováno i více než 100x

Výsledné pořadí bylo nakonec následující:

Vu Thi
Hoai Huong,
IV. třída
ZŠ Krouna

Natálie Pérková,
MŠ Krouna

Tereza Lorencová,
IV. tř.

P. Kamenice

Ocenění za největší počet hlasování pro obrázek

Adéla Zástěrová,
III. tř., ZŠ Krouna

Uznání a velikou pochvalu si ale zaslouží všichni soutěžící.

Všech 51 finálových obrázků si můžete prohlédnout zde .

A jaký bude další osud obrázků? Některé budou zaslány do redakcí časopisů "Sluníčko" a "Tvořivý Ámos" k otištění a zbytek bude použit k výzdobě školy a na prodejní výstavu v závěru tohoto školního roku.

Fotografie z výstavy a z vyhlášení výsledků soutěže najdete v naší fotogalerii

Kvě 09 2010