Vyhodnocení ankety k elektronickému objednávkovému systému v ŠJ V minulém týdnu jsme provedli dotazníkové šetření týkající se zájmu o zavedení elektronického objednávkového systému ve školní jídelně. Výhody a nevýhody elektronického systému jsme podrobně popsali v úvodu dotazníku.

Vyhodnocení ankety k elektronickému objednávkovému systému v ŠJ

Výsledky jsou následující:

Třída Mám zájem Nemám zájem

Bez vyznačené
volby

I. 2 12 0
II. 1 19 1
III. 4 10 2
IV. 1 14 0
V. 5 14 1
VI. 1 7 0
VII. 5 15 0
VIII. 4 12 0
IX. 6 7 0

celkem 29 110 4
  20,3% 76,9% 2,8%

Zůstane tedy zachován stávající systém.

Petra Franklová, vedoucí ŠJ

Úno 27 2020