Vyhodnocení mezinárodní výtvarné soutěže

Výsledky hlasování

Mezinárodní výtvarná soutěž

V sobotu 25.4.2009 bylo ukončeno hlasování v rámci mezinárodní meziškolní výtvarné soutěže organizované Bilinguale Volks-und Sekundarschule des Schulvereines Komensky ve spolupráci se ZŠ a MŠ Krouna na téma "Kolik barev zima měla?"

Do soutěže byly zapojeny následující školy:

Bilinguale Volks-und Sekundarschule, Sebastianplatz 3, Wien, Austria

ZŠ a MŠ Krouna, Krouna 303, Krouna (Česká republika)

ZŠ Za kasárňou, Bratislava (Slovensko)

Celldomolki Varosi Altalanos Iskola, Celldömölk (Hungary)

Více o vyhlášení soutěže najdete zde

Hlasování se zúčastnili žíci i pedagogové ze všech 4 zemí a celkem rozdali více než 500 svých hlasů. Při vyhodnocování soutěže jsme se rozhodli výsledky zpracovat (kompletní pořadí získáte kliknutím na příslušný výřez z hlasovací tabulky):

a) podle dosaženého průměru (tj. podle toho, jaké průměrné hodnocení to které dílo získalo)

b) podle počtu osob, které obrázku dali nějaký hlas (některé obrázky sice nezískaly dostatečně dobré hlasy na umístění v čele tabulky, ale zaujaly hlasující natolik, že se rozhodli jim nějaká své hodnocení přidělit)

c) podle počtu shlédnutí obrázku (některé práce sice neobdržely mnoho hlasů, ale byly zato návštěvníky internetové galerie prohlíženy mnohem častěji, než jiné)

Dub 28 2009