Výsledky výtvarné soutěže v Zaječicích

Žáci 1. stupně naší školy se ani v letošním ročníku výtvarné soutěže pořádané obcí Zaječice a Osvětovou besedou Zaječice neztratili.

V kategorii 1. – 3 . ročník ZŠ naše žákyně Leona Novotná z I. třídy dokonce zvítězila. Navíc kolektivní práce Lucie Sodomkové, Terezy Kavkové a Natálie Szenteczké získala ve stejné kategorii čestné uznání.

V kategorii 4. – 5. ročník ZŠ získali čestné uznaní ještě Patrik Uchytil, Aneta Boušková a Jarmila Šubecová.

Všem oceněným blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy a obce a oceněné soutěžní práce našich žáků si můžete prohlédnout zde.

Všechny soutěžní práce z naší školy najdete zde a i neoceněným autorům patří poděkování za snahu a práci.

Mgr. Kyncl Josef

Kliknutím na obrázky si je můžete zvětšit.

Leona Novotná, I. tř.
"Letíme nad městem"