Výtvarná a literární soutěž “Cesta kolem světa”

Výsledky soutěže – "Cesta kolem světa"

V září jsme pro žáky naší školy vyhlásili literární a výtvarnou soutěž na téma „Cesta kolem světa“. Do soutěže se zapojily všechny děti z 1. – 5. ročníku. Vytvořily  mnoho pěkných obrázků a básniček. Do finále soutěže postoupilo 60 výtvarných prací a 13 básniček. Nejlepší obrázky jste si mohli prohlédnout na školní výstavě, z básniček vznikla malá básnická sbírka „Cesta kolem světa“. Básničky doplňují ilustrace našich žáků. Sbírka je k prodeji ve škole.

Protože obrázků bylo opravdu hodně, rozdělili jsme je do dvou soutěžních kategorií: I. kategorie – práce dětí z I. – III. třídy, II. kategorie – práce dětí ze IV. a V.

třídy.

Výsledky výtvarné soutěže

Kategorie I. – III. třída:

1. místo   Karolína Tichá, I. třída a Karolína Svatoňová, II. třída

2. místo   Adéla Burešová, II. třída a Ondřej Janko, III. třída

3. místo   Kateřina Kučerová, II. třída a Lukáš Halamka, II. třída

Kategorie IV. – V. třída:

1. místo   Romana Lebedová, IV. třída a Natálie Pérková, V. třída

2. místo   Gabriela Schmiedová, IV. třída a Filip Mlynář, V. třída

3. místo   Kristýna Tomášková, IV. třída a Libor Pešek, V. třída

Výsledky literární soutěže

1. místo   Agáta Chlupáčová, IV. třída

2. místo   Marek Bečička, II. třída a Nina Novotná, V. třída

3. místo Jolana Dudychová, IV. třída

Poděkování patří nejen všem dětem za jejich zdařilé práce, ale i paním učitelkám, které přistoupily k soutěži aktivně a pomohly svým žákům s realizací jejich výtvarných a literárních prací.

Věra Novotná, Martina Nováková

Bře 24 2015