Výtvarná soutěž v Zaječicích

Žáci naší školy zaslali své práce do výtvarné soutěže, kterou pro děti z mateřských, základních a uměleckých škol z regionu Chrudimska a Hlinecka vyhlásila obec a Osvětová beseda  Zaječice. Úkolem soutěžících bylo namalovat nebo nakreslit svoji oblíbenou hračku.

Pro pětičlennou porotu nebylo rozhodování určitě snadné, protože  do soutěže poslalo obrázky 17 základních škol, 20 MŠ a 3 ZUŠ. Naši žáci soutěžili ve dvou kategoriích: ve II. kategorii  (1. – 3. třída ZŠ) a ve III. kategorii (4. – 5. třída ZŠ).  Potěšilo nás, že práce našich žáků v soutěži uspěly.

Děti z první třídy obsadily první, druhé i třetí místo, třetí a pátá třída získala čestné uznání. Ceny byly dětem slavnostně předány ve čtvrtek 20. dubna v Kulturním domě v Zaječicích.

Pořadí našich soutěžících:

II. kategorie I. – III. třída ZŠ