Výtvarná soutěž v Zaječicích

Výtvarná soutěž v Zaječicích

Žáci naší školy zaslali své práce do výtvarné soutěže, kterou pro děti z mateřských, základních a uměleckých škol z regionu Chrudimska a Hlinecka vyhlásila obec a Osvětová beseda  Zaječice. V letošním ročníku bylo zadáno téma „OVOCE a ZELENINA, KTERÉ RÁDI JÍME“.

Pětičlenná porota hodnotila výrobky a obrázky z 12 základních škol, 18 MŠ a 3 ZUŠ. Naši žáci soutěžili ve dvou kategoriích: ve II. kategorii  (1. – 3. třída ZŠ) a ve III. kategorii (4. – 5. třída ZŠ).  Potěšilo nás, že práce našich žáků v soutěži uspěly.

Žákyně z první třídy obsadila druhé místo, další druhé místo putuje do čtvrté třídy a pátá třída získala dvě třetí místa. Slavnostní předání se uskutečnilo ve čtvrtek 19. dubna v Kulturním domě v Zaječicích.

Pořadí našich soutěžících:

II. kategorie I. – III. třída ZŠ